Męskie Buty Do Biegania Activist FUTURELIGHT

Jeśli spacer zabierze cię z parków miejskich i ulic miejskich do wiejskich ścieżek i górskich szlaków, Buty activist FUTURELIGHT ™ są dla ciebie. Połączyliśmy nasze doświadczenie w górach z nowoczesną estetyką, aby stworzyć buty, które łączą komfort i wysoce techniczną naturę.

Trampki Activists, zaprojektowane z membraną FUTURELIGHT ™ , to wodoodporne buty, które oddychają tak ciężko, jak podczas chodzenia po stromym podjeździe. W ten sposób można nosić wodoodporne buty bez ogrzewania i tak już mokre stopy.

Ponadto trampki są wyposażone w wkładki Ortholite ® z pikowanym językiem, które zapewniają komfort przez cały dzień. Te lekkie i zmywalne wkładki zachowują właściwości pochłaniające wstrząsy przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu.

Trampki Activist są również wyposażone w skarpetę ochronną, która przydaje się podczas schodzenia po zboczu lub podróżowania w słabym świetle po kamienistych ścieżkach. I wreszcie, podeszwa EXTS ™ zapewnia pewny chwyt na mokrych i śliskich, suchych i żwirowych powierzchniach.

SPECYFIKACJA PRODUKTU

Waga / ½ pary: 350 g, para: 700 g

CECHA

Oddychająca i wodoodporna membrana FUTURELIGHT ™

Wkładka OrthoLite ®

Opatentowany system sprzęgła podeszwy EXTS ™

Skarpety ochronne