Koszula z obszernymi rękawami w aktualnym odcieniu Mosaic Blue

Materiał:

Trwały, elastyczny i przyjemny w dotyku materiał. Ubrania z tej tkaniny będą trwać dłużej niż jeden sezon, ponieważ doskonale zachowują swój kształt po wielokrotnych praniach, praktycznie nie marszczą się. Do bezwarunkowych zalet materiału można zaliczyć fakt, że Terylene doskonale zachowuje kolor, co oznacza, że nadruk nie wypali się i nie wyblaknie.

Skład: 100% terylenu.

Zalecenia dotyczące opieki:

Pielęgnacja tkaniny terylenowej jest bardzo prosta – do prania tego materiału nadają się wszystkie tryby prania w pralce, ubrania natychmiast wysychają, zalecamy prasowanie ubrań od spodu w trybie „Syntetyki”.

Opis:

„Aby uzyskać uniwersalne obrazy na każdy dzień, uzupełnij sukienkę masywnymi białymi trampkami i jasnym modnym sprzęgłem z fałdami. A na romantyczne spotkanie połącz z nagimi botkami i podkreśl talię jasnym szerokim paskiem”.

Mosaic Blue to kolejny odcień niebieskiego w palecie sezonowej 2020. Koszula w tym aktualnym kolorze jest uzupełniona modnymi, obszernymi rękawami. Luźny krój pasuje do każdego rodzaju figury, dekolt w kształcie litery V wizualnie wyciąga sylwetkę.

Szczegół:

  • Mosaic Blue – niebieska mozaika) – rzeczywisty odcień SS ‚ 20 Z Pantone Color Institute;
  • Obszerne rękawy-trend z SS ‚ 20 pokazami Miu Miu, Valentino, Nina Ricci;
  • Loose Fit Pasuje do każdej figury;
  • Mały krój na rąbku zapewnia komfort podczas chodzenia;
  • Przyciski na pasku dostosowują głębokość wycięcia;
  • Paski na mankietach;

W składzie: 100% Terylene-trwały, odporny na zgniatanie materiał, który doskonale zachowuje kształt i kolor.