Sorbet oczyszczający The Saem Natural Condition

Najlepszą alternatywą dla oleju hydrofilowego jest delikatny i topliwy sorbet. Schłodzony w opakowaniu sorbet natychmiast zaczyna delikatnie topić się w kontakcie ze skórą. Sorbet głęboko oczyszcza skórę i usuwa cały makijaż, nie niszcząc bariery lipidowej i przywracając elastyczność i jędrność skóry, a kompleks witaminowy wzmacnia zdrowie skóry. Nie wypłynie z puszki i nie zabrudzi Twoich rzeczy, co oznacza, że jest idealny do pójścia na trening, na basen lub na wakacje.

Produkt ma topniejącą konsystencję, łatwo przenikając do porów skóry i wypychając zanieczyszczenia Na Zewnątrz, rozpuszcza zaskórniki i łojowe korki, oczyszcza pory zatkane zrogowaciałymi cząstkami skóry. Kliner jest idealny do usuwania bardzo trwałego makijażu i codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Kremowy produkt topi się po nałożeniu na skórę i ma doskonały efekt oczyszczający.

Starannie dobrane składniki nie naruszają bariery lipidowej, skóra po umyciu nie wysycha, pozostaje nawilżona, elastyczna i elastyczna.

W składzie:

  • Wyciąg z arniki poprawia krążenie krwi i odporność skóry na negatywne skutki, zmniejsza obrzęk, ma działanie wzmacniające.
  • Niacynamid wzmacnia funkcję ochronną skóry, przywraca naturalną elastyczność, eliminuje pigmentację, wyrównuje koloryt skóry.
  • Jagody acai-silny przeciwutleniacz roślinny, który niezawodnie chroni naskórek przed promieniami UV i neutralizuje działanie wolnych rodników.
  • Ekstrakt z papai przyspiesza proces gojenia się ran i mikrouszkodzeń, zmniejsza czas trwania procesów zapalnych, złuszcza martwe komórki i promuje syntezę kolagenu.
  • Witamina E jest przydatna dla każdego rodzaju skóry, ponieważ zapobiega procesowi starzenia, ukrywa zmarszczki, poprawia napięcie i elastyczność, eliminuje podrażnienia i aktywnie walczy z ogniskami zapalenia.

Sorbet nadaje się do codziennego użytku dla wszystkich rodzajów skóry.

Stosowanie: weź niewielką ilość sorbetu i rozprowadź go suchymi rękami na suchej skórze. Po zwilżeniu rąk w wodzie kontynuuj masowanie skóry. Na tym etapie nie trzeba się spieszyć, aby zmyć wszystko. W kontakcie z wodą roztopiony sorbet zamienia się w delikatną emulsję, która rozpuszcza kosmetyki i zanieczyszczenia. Po umyciu twarzy ciepłą wodą i kontynuuj swoją zwykłą opiekę domową.

Pojemność: 100 ml.